Naše služby

Koně jsou pro nás přátelé

Jsme malá rodinná stáj, která si zakládá na přátelství jak v kolektivu tak na přátelství vůči našim koňům. Usilujeme o poskytnutí nejkvalitnějších služeb za rozumnou cenu.

 

 

Bez ohledu na velikost naší stáje nebo počet koní, které u nás máte, se naší péči a hlavně letitou praxí snažíme o zdravější koně a tím šťastnější majitele. Jsme tady, abychom Vám pomohli! Chcete-li se na něco zeptat neváhejte nám zavolat.


Co nabízíme za ústájení?

Ustájení na 1 měsíc

Ustájení na 1 týden

Cena

7 500,- Kč / měsíc

2 500,- Kč / měsíc

Co je potřeba pro ústájení

01.

"Zdravý kůň"

Všechny koně které jsou u nás ve stájích chráníme tím, že nově příchozí koně musí mít veškeré kontroly a požadované očkování.

02.

Místo ve stáji

Jsme málá rodinná firma a celkem máme kapacitu pro 12 koní. Koně se u nás moc neměmění, většinou jen v případě stěhování majitele. I tak si u nás můžete zaslat požadavek na rezervaci a my Vám dáme v případě uvolnění místa vědět. 

03.

Dobrou náladu

Nejsme zastánci konfrontací a problémů. Snažíme se se všemi vyjít a věnovat důležitou energii raději do péče o koně. :-)

Často kladené dotazy

Jak se k nám dostat

Jsme opravdu jen kousíček od Brna. 

Forma placení

Každý náž zákazník na ústájení platí vždy předem za aktuální měsíc

Jak často se krmí

Koně krmíme několikrát denně (ráno, svačina, večeře) v případě individuálního přístupu je možná domluva.

Od kdy do kdy

Jelikož chceme koním poskytnou večerní klid je u nás doba návštěv od 7:00 do 19:00. Samozřejmě pokud není potřeba mimořádně řešit například akutní stavy. 

Pravidla stáje

Zde máte přehledně sepsáno, co je požadováno po našich zákaznících k tomu, aby Vaše ustájení probíhalo bezpečně a to jak pro Vás tak pro Vaše koně.